Sadarbības partneri

Elektroimpulsu terapija:
Lipolīze, Polišeips, Isotone

Elektrolipolīze ir viena no atzītākajām terapijām, ko izmanto lokālo zemādas taukaudu un celulīta ārstēšanā. Lipolīze (ķermeņa korekcija ar maigu strāvu) medicīnā un kosmetoloģijā ir pazīstama kā depo taukaudu noārdīšana un iznīcināšana. Ikvienai veselai šūnai ir normāls elektriskais potenciāls, un tā kā pastāv dažādas koncentrācijas joni, kas lielākoties koncentrējas šūnas iekšpusē un ārpusē, elektrība spēj veikt jonu apmaiņu starp šūnas iekšpusi un starpšūnu telpu. Pateicoties šūnas elektriskā potenciāla maiņai, šūnas membrāna uz īsu laiku kļūst caurlaidīga. Tādēļ palielinās šūnu metabolisms un paaugstinās fermenta – lipāzes – metaboliskā aktivitāte, kura uzlabo šūnu lipometabolismu. Vienlaikus šajā apgabalā pastiprinās cirkulācija, kura ļauj daudz ātrāk aiztransportēt vielmaiņas galaproduktus.
Lipolīzei vispiemērotākie ārstēšanas apgabali ir sēžamvieta, gurni, augšstilba ārpuse un iekšpuse, „galifē”, ceļa iekšpuse, augšdelma iekšpuse. Vīrieši parasti ārstē to, kas ir pazīstams kā „rezerves riepa”.

Lipolīzes iedarbība:
  • stimulē asinsriti un limfas atteci, kas iedarbojas uz kapilāriem, stimulējot nervus un asinsvadu sieniņas;
  • paaugstina adipocītu (tauku šūnas) membrānu caurlaidību un samazina to izmērus;
  • hidrolizē (drenē) ādu, īpaši celulīta gadījumos, kad ir novērojama tendence audos uzkrāties šķidrumam;
  • tonizē (nostiprina) audus, ko izraisa ritmiska miofibrillu (muskuļaudi) saraušanās.
Isotone programmas rezultātā ilgstoši tiek nostiprināta Jūsu krūšu, vēdera vai sēžas zonas āda.
Polišeipa programmā ir iekļauta dažādu strāvu pielietošana, kura nodrošina saistaudu reģenerāciju un tvirtumu. Dažādie strāvu veidi nodrošina augstvērtīgu jonu apmaiņu ādā, taukaudos un muskuļos, apgādājot tos ar adekvātu skābekļa un barības vielu daudzumu. Šādi apstākļi ir ideāli audu reģenerācijai. 
 

 

Cena EUR – 26.00
Ilgums – 30 min